Hakkımızda

 

Şirketimiz AKAYTAŞ şirketinin alt grup şirketidir. AKAYTAŞ, 25.05.2000 Tarihinde Aytaş İnş.Ltd.şti. Olarak Kurulmuştur. Özellikle Sanayi yapıları konusunda faliyet göstermiş olan firma Birçok başarılı projenin altına imza atmıştır. 28.12.2006 Tarihinde Firma Faliyet alanına Temizlik Çevre Düzenleme ve Üretim Destek Elemanları Temin İşini Katarak AKAYTAŞ TEMİZLİK Firması kurulmuştur. AKAYTAŞ Şuanda HYUNDAI Assan Otomobil Fabrikası Başta olmak üzere MOBIS Fabrikalarında Faliyet Göstermektedir 

Şirketimiz, şahıslar ile her türlü özel ve tüzel statülü; Holding, Şirket, Tesis, Banka, Finans Kurumu Alışveriş Merkezi, İş Yerleri, Turistik Tesis, Site, Tatil Köyü, Hastane, Üniversite, Fakülte, Akademi, Yüksekokul, Öğretim Kurumları, Depo, Sağlık Tesisleri, Enerji Santralleri, Rafineri, Baraj, Kara-Deniz Ulaşım ve Nakil Vasıtaları, Hava Meydanları, Limanlar, Toplu Konut Alanları, Metrolar, Gar ve Terminaller, Spor Karşılaşmaları, Sahne Gösterileri, Toplu Gösterilerin Yapıldığı Alanlar ve Yerler ile ve bu gibi Tesis İşletme Toplantı ve Vasıtaların sabotoja, hırsızlığa, soyguna, yağmaya, yıkmaya çalışanların İşten Saklıkonulması, Sağlık ve Vücut Bütünlüklerine Gelecek Tehdit ve Tehlikelere karşı korumak ve güvenliklerini sağlamak için kurulmuş.  06.10.2017 tarihinde Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesini alarak  5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanun ve bu kanunun uygulanmasına dair yönetmelik kapsamında Hizmet vermeye başlamıştır.

Kayıturkuaz Özel Güvenlik olarak; ‘adama göre iş değil, işe göre adam’ prensibimiz gereği hizmet alacak müşterimizin işinin özellikleri, iş konusundaki  istek ve temennileri   göz önünde bulundurularak, iş arkadaşlarımızı kişisel yetenekleri, iş ahlakları  ve refarenasları doğrultusunda seçmekteyiz. Titiz bir araştırma sonucu seçilen arkadaşlarımız işin gerektirdiği eğitim ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verildikten sonra iş başı yaptırılmaktadır.

           ‘Her canlı için güvenli bir ortamda yaşamak’ doğuştan gelen bir haktır ilkesini benimseyen firmamız, Özel Güvenlik Hizmetleri alanında yetki veren kanunlar çercevesinde yenilikleri takip ederek, insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı,  yüksek kalite standartlarında hizmet vermeyi öncelikli görev addetmektedir.

©2021 KAYITURKUAZ ÖZEL GÜVENLİK. Tüm Hakları Saklıdır. Designed By B&Z Soft

Arama